O firmie

Firma „ 1+1 Amex ” działa  na rynku przeprowadzek od kilkunastu lat , swoje usługi świadczy na terenie  Górnego Śląska , kraju oraz w transporcie międzynarodowym .Przeprowadzamy mieszkania , domy , firmy prywatne i państwowe, szpitale, biblioteki, muzea, sądy , archiwa, banki.  Transportujemy pianina, fortepiany, antyki , sprzęt elektroniczny, kserokopiarki o różnych gabarytach , kasy pancerne i sejfy, lady chłodnicze, maszyny poligraficzne i stoły bilardowe.   Specjalizujemy się w transporcie ciężarów o masie do 600 kg.

Posiadamy meblowozy  marki Man  i Mercedes o różniej wielkości wyposażone w windy samozaładowcze, wózki różnego typu i zabezpieczenia do mebli.  Używamy różnego materiału pakowego takiego jak : folia bąbelkowa, kartony, pianki, koce bawełniane ,  pudła i opakowania tekturowe służące do zabezpieczenia przed uszkodzeniem przewożonego mienia.

Na życzenie klienta dostarczamy kartony na drobiazgi , które mogą być dowiezione kilka dni przed usługą .  Kadra przeszkolonych , zatrudnionych na umowę o pracę tragarzy gwarantuje bezstresowy przebieg przeprowadzki . Pracownicy w większości posiadają wieloletni staż w naszej firmie , a wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy pozwalają naszym klientom bez niepotrzebnych nerwów ustalić kolejne etapy przeprowadzki.

Transport mebli z przeciętnego mieszkania albo domu wymaga zgranego zespołu tragarzy , a brygadzista czuwa nad sprawną organizacją pracy co skraca czas wykonywanej usługi.

Także przy przeprowadzaniu firm , banków itp. ważne jest , aby jak najmniej przeszkodzić w funkcjonowaniu firmy, dlatego istotnym jest wcześniejsze spotkanie z naszym przedstawicielem, który, aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania i chaosu zaplanuje właściwie przeprowadzkę , uwzględniając każdy jej szczegół.  Tylko wtedy można uniknąć niepotrzebnego bałaganu.  Przeprowadzkę bowiem trzeba zrobić zgodnie z harmonogramem i na czas , który generuje koszty usługi .

Następnie spisuje się umowę gwarantującą, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie i terminowo , oraz w  ustalonej już wcześniej cenie .

Firma „ 1+1 Amex ” bierze pełną odpowiedzialność za majątek i powierzone jej mienie . Klient , aby podczas przeprowadzki uniknąć zbędnych nerwów i stresu, mając pewność, że jego majątek i mienie zostanie w nienaruszonym stanie przewiezione do miejsca przeznaczenia , powinien to zadanie powierzyć jedynemu liderowi w tej branży – „ 1+1 Amex ”.

Firmę  naszą cechuje tak ważny w przeprowadzkach  profesjonalizm, czyli idealna organizacja pracy .  Nasza strategia pozwala skrócić czas wykonywania usługi i jest gwarantem, że mienie klienta jest na każdym jej etapie całkowicie bezpieczne.

Jesteśmy w  stanie podjąć się każdej przeprowadzki i doprowadzić ją do efektywnego końca, gdyż nasza  firma jest solidna i  pod każdym względem  świetnie do tego przygotowana .

Firmę  „ 1+1 Amex ” cechuje rzetelność, uczciwość i punktualność, a zadowolenie klienta z naszej pracy jest istotą naszego działania.

Jesteśmy firmą bezpieczną i pewną ,  posiadającą rzesze zadowolonych klientów , którzy teraz ,  bez obaw , powierzają usługi naszej firmy swoim znajomym.W przeciwieństwie do tak  wielu firm przeprowadzkowych istniejących obecnie na rynku , nad ilość przedkładamy   jakość , rzetelność, bezpieczeństwo oraz umiarkowane , konkurencyjne ceny .

Sprawne i niejednokrotnie wykonywane na szeroką skalę  przez nas akcje specjalistyczne są odzwierciedleniem kompetencji i doświadczenia  całego naszego zespołu.  Pracowaliśmy dla bardzo wymagających klientów , którzy nigdy nie zawiedli się na naszej rzetelności i umiejętności  solidnego działania . Jesteśmy przecież  profesjonalistami i niekwestionowanym  liderem na rynku przeprowadzek a sukces jest wpisany w każde nasze działanie .

Firma „ 1+1 Amex ” posiada wszelkie niezbędne ubezpieczenia , certyfikaty i referencje rekomendujące wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Jeśli planujecie Państwo przeprowadzkę na terenie Śląska , Polski lub poza granice kraju  firma „ 1+1 Amex ” jest w chwili obecnej jedynym doskonałym partnerem do tego rodzaju działania.

Zapraszamy więc serdecznie do skorzystania z usług  naszej firmy , satysfakcja obu stron – gwarantowana .

„ 1+1 Amex ” Adam Pawlaczek
Przeprowadzki na każdą kieszeń , szybko i profesjonalnie .

Kontakt

KATOWICE

ul. Krucza 24 lok. 44
tel. kom. 601 54 53 50
tel. 32 252 93 53
tel./fax 32 204 01 14

GLIWICE

ul. Bojkowska 49
tel. 691 91 77 37
tel.32-204-01-44
infolinia: 800 36 22 31