Referencje

Firma „ 1+1 Amex ” przez całe kilkunastoletnie działanie w branży przeprowadzek pracowała dla bardzo wymagających kontrahentów.

Przekonanie klientów o fachowości naszego zespołu , jego odpowiedzialność za pracę , której się podjęliśmy jest dla nas satysfakcją z dobrze wypełnionego obowiązku.

Sukcesów z naszej pracy nie sposób zliczyć tak samo jak wielu spektakularnych przeprowadzek , które świadczą o renomie naszej firmy . Między innymi z naszym udziałem przeprowadzki były wykonywane dla tak znanej firmy jak Oce Poland . Kilkadziesiąt razy przewoziliśmy bardzo wartościowe kserokopiarki o wadze do 460 kg .

Zamówienia z tej Firmy są potwierdzeniem naszej wiarygodności i jakości naszej pracy. Firma ta cały czas korzysta z naszych usług , a skomplikowane transporty wymagające specjalistycznego sprzętu są źródłem naszej satysfakcji , a fakt , że jesteśmy polecani innym klientom jest dla nas najlepszą wizytówką .

Słowa uznania , szacunek z jakim się spotykamy gwarantuje nam , że naszych klientów przybywa . Nasze konkurencyjne ceny , niezawodność , terminowość i dbałośćo bezpieczeństwo mienia jest priorytetem dla „ 1+1 Amex ” .

Przeprowadzki dla nas to proces precyzyjnie zaplanowany i rozłożony na właściwe etapy . Dzięki odpowiedniej strategii problemy, które zawsze mogą się pojawić są niwelowane i każda przeprowadzka z naszym udziałem jest doprowadzana do efektywnego końca . Chcemy , aby nasi klienci podczas przeprowadzki byli pozbawieni stresów i nerwów co gwarantuje wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

Oto niektóre z firm i instytucji , które nam zaufały a także nasza aktualna polisa ubezpieczeniowa :

Ubezpieczenie:

Licencje i certyfikaty

„ 1+1 Amex ” Adam Pawlaczek

Przeprowadzki na każdą kieszeń , szybko i profesjonalnie .

Kontakt

KATOWICE

ul. Krucza 24 lok. 44
tel. kom. 601 54 53 50
tel. 32 252 93 53
tel./fax 32 204 01 14

GLIWICE

ul. Bojkowska 49
tel. 691 91 77 37
tel.32-204-01-44
infolinia: 800 36 22 31